ИСКОРАЧИ  И  ТИ ! – Спортски .Здраво.Безбедно.

У  оквиру  пројекта  ,,Млади  у  фокусу,, у  спортској  хали   у  нашем  граду , 20.11.2017. године , одржана  је акција  под  слоганом  ,, ИСКОРАЧИ  И  ТИ ! – Спортски .Здраво.Безбедно.,,  о  промовисању  здравих  и  безбедних   стилова  живота  међу  младима , спорта  и  омладинскогактивизма  , као  и  еколошка  акција  у  циљу подизања  свести  о  заштити  животне  средине.

Организатори  ове  акције  су општина  Велико  Градиште , Спортски  савез  општине , спортски  клубови  и  школе , уз  подршку Министарство  омладине и  спорта  РС , као  и Омладинске  организације  Spirit of Youth , Студентске  асоцијације  Факултета спорта  и  фиичког васпитања  у Београду и  Кровне  органозације Младих  Србије , Националном асоцијација практичара омладинског рада, Националном асоцијацијом канцеларије за младе, Антидопинг агенцијом Србије и Заводом за спорт и медицину спорта.

Помоћница министра спорта Снежана Клашња и председник општине Драган Милић свечано су отворили целодневни програм промоције спорта и здравих стилова живљења  у  коме  се  учествовали  ученици  наше  и  Средње  школе Велико  Градиште , директори  и  наставници  обе школе.

Обраћајући се младима, помоћница министра позвала их је да се укључе у друштвени живот и спортске активности, боље  организују  своје слободно  време ,  да верују у себе и своје могућности и да резултати неће изостати.

Део  текста  и  фотографије  преузете  са  линка : http://www.sattelevizija.com/vesti/jedna_vest/akcija_iskoraci_i_ti_u_velikom_gradistu_171122150658

Copyright © 2018 Osnovna škola "Ivo Lola Ribar" Veliko Gradište Rights Reserved.