НАШЕ АКТУЕЛНОСТИ

Свечани пријем ученика првог разреда школске 2018/19.године

Свечани пријем ученика првог разреда школске 2018/19.године, организован је традиционално у трпезарији школе 3. септембра са почетком у 12 часова. Након пригодног програма који су припремили ученици четвртог разреда коме су присуствовали ђаци-прваци, њихови родитељи и радници школе, учитељице првог разреда Снежана Милојковић и Снежана Животић, прочитале су имена својих ученика, а затим их увеле у своје учионице, у свет знања, игре и дружења. Тиме је званично започело њихово школовање.

Присутне  је  поздравио  директор  школе , Драган  Мандић, као  ипредставник  локалне  самоуправе  Слађан  Марковић који  су  ђацима  првацима уручили  школски  прибор и  ,,Пажљивка,, – као мали,корисниприручник у  ком  су  сликовито  приказана  правила  безбедног понашања  у  саобраћају.

Галерију фотографија погледајте овде.