Европски школски спортски дан 2018.

Европски школски спортски дан  2018.

Европски  школски  дан  спорта  је  посвећен  промовисању  физичке  активности  и  наравно  јачању  осећања  ,,припадања  школи,,  сваком   ученику.

Ученици  од  1.  до  8.  разреда  су  заједно  са  својим  наставницима  и  учитељима  на  различите  начине  промовисали здраве  стилове  живота  кроз  физичку активност .

У  склопу  спортског  паневропског   спортског  догађаја   какав  је  Европски  школски  дан спорта  у Хали  спортова  трећи пут   за  редомнаша  школа  обележила је    Европски  школски спортски  дан(презентација рукомета са  гошћом Славицом  Ђукић-нашом  суграђанком , бившом  репрезентативком  и  пројекат ,,Спорт  у  школе,,) док  су  ученици  млађих  разреда  учествовали  на  Играма  без  граница  које  традиционалноорганизује  Учитељско  друштво  општина  Велико  Градиште  и  Голубац , а које  је  ове  године  одржано  у  ОШ,,Вук  Караџић,,  у  Мајиловцу (Курјаче). Ученици  наше  школе  су  на поменутим  Играма  без  граница  у  конкуренцији  од  шест  школа  освојили  прво  место.

Галерију фотографија можете погледати овде.